O Slovenke

SLOVENKA® – značka s tradíciou

Pletenú spodnú bielizeň, pyžamá a pletené oblečenie so značkou SLOVENKA® poznajú zákazníci na Slovensku a v Čechách už od začiatku minulého storočia. Zákazníkom sa vždy spájala so slovami ako pohodlie, osvedčené strihy a hlavne kvalita. Značka SLOVENKA® nie je len nostalgická minulosť, ale aj dynamická súčasnosť a perspektívna budúcnosť.SLOVENKA – tradícia bavlny

Bavlna je a vždy bola základom pre výrobu oblečenia so značkou SLOVENKA® a  zákazníci si kupovali výrobky zo SLOVENKY vždy s vedomím, ze si kupujú pohodlné výrobky predovšetkým zo 100% bavlny, aby sa cítili naozaj ako v bavlnke.  


SLOVENKA – tradícia kvality

Zárukou kvality vyrábanej produkcie sú predovšetkým dlhoročné skúsenosti a tradícia. Verní zákazníci  vedia, že kupujú kvalitné výrobky, ktoré spĺňajú aj ekologické štandardy kladené na pletené výrobky a hlavne vedia, že si nekupujú výrobky len na jednu sezónu. Naše úplety spĺňajú prísne kritériá OEKO TEX certifikátu, ktorý potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť a sú vhodné aj na citlivú pokožku.


SLOVENKA – rozšírenie sortimentu

Verní zákazníci si zvykli, že v ponúkanom sortimente sa v ostatných rokoch objavili aj výrobky
s etiketou "Vyrobené v Turecku". Požiadavky zákazníkov na osvieženie, "omladenie" sortimentu
a nedostatočné výrobné kapacity si vyžiadali nadviazanie spolupráce s overeným partnerom
v Turecku, ktorý pod značkou SLOVENKA šije niekoľko modelov ročne, predovšetkým
v predvianočnom období. Zákazníci sa však nemusia obávať o kvalitu týchto ponúkaných
výrobkov a ani o to, že by nahradili výrobu na Slovensku a prácu rúk šičiek v Banskej Bystrici
a v Handlovej, lebo tento sortiment predstavuje len asi 1% z ponuky na pultoch
predajní SLOVENKA.  


SLOVENKA – SiLVER

Spojenie klasiky a tradície s prvkami súčasnosti a módnosti – to je naša druhá registrovaná značka SiLVER®by Slovenka. Ponuka výrobkov s etiketou SiLVER® zahŕňa tričká s módnymi prvkami, širší sortiment použitých úpletov z materiálov ako sú viskóza, modál, elastan a polypropylén v termo oblečení, ale samozrejme v tradičnej kvalite.  
SLOVENKA – je len jedna

Na Slovensku je viac ako 2,5 milióna Sloveniek, ale SLOVENKA® je len jedna a preto, aby sme boli bližšie k zákazníkom, rozširujeme sieť vlastných predajní. V podnikových veľkoobchodných skladoch nakupujú výrobky do svojich predajní odberatelia z celého Slovenska a tiež z Čiech.   

V predajniach spoločnosti nájdete klasický sortiment bavlnenej spodnej a nočnej bielizne, tričká, tepláky, oblečenie na voľný čas a termo oblečenie. Základný sortiment spolu s najpredávanejšími druhmi si možete kúpiť aj hneď, priamo z Vášho počítača v našom eshope.