VOLUMO

VOLUMO

Obj. č. 10205631

Pánske tielko

VOLUMO

Zloženie: 100% bavlna
Produktové značenie: VOLUMO/UT m
Kód produktu: 10205631
s DPH
9 €

Pánske bavlnené tielko v slim strihu s klasickými ramienkami, ukončenými paspulou, rovnako ako výstrih. Tielko je z pružného rebrového úpletu, dobre drží tvar a je vhodné pod košeľu aj pulóver. Tomuto tielku dávajú prednosť páni, ktorí majú radi obopínajúce strihy. Dĺžka tielka v cm je S 71, M 73, L 75, XL 77, XXL 79, 3XL 81, 4XL 83, obvod hrudníka (v nenatiahnutom stave) je u S 64, M 68, L 72, XL 76, XXL 80, 3XL 84, 4XL 88 cm. Pre pánov, ktorí dávajú prednosť pohodlnejším strihom máme v ponuke modely ENARDO a FELTIS.

Farba

Veľkosť

Veľkosť: S
Veľkostná tabuľka

Stav skladu

  • -

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien. V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Špecifikácia produktu
Farba
šedá
Veľkosť
S
Zloženie materiálu
100% bavlna
Počet dielov
1
Max. teplota prania
40
Strih
priliehavý
Štýl
klasický
Krajina pôvodu
Slovenská republika