VOLUM

VOLUM

Obj. č. 10088517

Pánske tielko

VOLUM

Zloženie: 100% bavlna
Produktové značenie: VOLUM/UT/F m
Kód produktu: 10088517
s DPH
8,90 €

Pánske klasické bavlnené tielko v slim strihu s úzkymi ramienkami, ukončenými paspulou, rovnako ako výstrih. Tielko je z pružného rebrového úpletu, dobre drží tvar a je vhodné pod košeľu aj pulóver. Už niekoľko rokov je toto tielko stálicou v našom sortimente a dávajú mu prednosť páni, ktorí majú radi obopínajúce strihy. Dĺžka tielka v cm je S 72, M 75, L 75, XL 80, XXL 85, 3XL 85, 4XL 85 a 5XL 85, obvod hrudníka (v nenatiahnutom stave) je u S 54, M 58, L 70, XL 74, XXL 78, 3XL 82, 4XL 90 a 5XL 98 cm. Pre pánov, ktorí dávajú prednosť pohodlnejším strihom máme v ponuke modely ENARDO a FELTIS.

Farba

Veľkosť

Veľkosť: XL
Veľkostná tabuľka

Stav skladu

  • -

Tabuľky veľkostí

Pre výber správnej veľkosti je dôležité, aby ste sa odmerali a porovnali rozmery s údajmi v tabuľkách. Merajte sa v spodnej bielizni napnutým metrom.

1 Výška postavy
2 Obvod hrudníka - vodorovne v najširšom mieste hrudníka
3 Obvod pása - vodorovne v najužšom mieste pása; u pánov v mieste, kde nosíte opasok
4 Obvod bokov - vodorovne v najširšom mieste bokov

Pri výbere správnej veľkosti zoberte vždy do úvahy aj použitý úplet podľa popisu pri výrobkoch.

Pyžamá, nočné košele, ale aj tričká z jednolícnych úpletov majú voľnejšie strihové riešenie, vzhľadom k vyššej pevnosti použitých úpletov.

Modely z jemnorebrových a rebrových úpletov majú zväčša štandardný či užší/slim strih vzhľadom k tomu, že úplety sú pružné a poddajné na telo.

Odporúčame vybrať si svoju štandardnú veľkosť.

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien. V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Špecifikácia produktu
Farba
dymovošedá
Veľkosť
XL
Zloženie materiálu
100% bavlna
Počet dielov
1
Max. teplota prania
40
Krajina pôvodu
Slovenská republika