FELTIS

FELTIS

Obj. č. 10039564

Pánske tielko

FELTIS

Zloženie: 100% bavlna
Produktové značenie: FELTIS/T/UT m
Kód produktu: 10039564
s DPH
10,90 €

Pánske klasické tielko z jemnorebrového úpletu, výstrih a prieramky sú ukončené paspulkou. Tielko na pohľad vyzerá ako hladké, ale vďaka pružnosti úpletu výborne obopína telo a preto je veľmi obľúbené aj pod košele. Je to klasické tielko v klasickom strihu pre pánov, ktorí dávajú prednosť nie veľmi obopínajúcim modelom. Dĺžka tielka v cm je S 69, M 72, L 75, XL 78, XXL 81, 3XL 84, 4XL 86 a 5XL 86, obvod hrudníka je u S 70, M 80, L 90, XL 100, XXL 110, 3XL 120, 4XL 126 a 5XL 132 cm. Pre pánov, ktorí dávajú prednosť slim strihom, ktoré viac obopínajú telo máme v ponuke model ENARDO.

Farba

Veľkosť

Veľkosť: S
Veľkostná tabuľka

Stav skladu

  • -

Tabuľky veľkostí

Pre výber správnej veľkosti je dôležité, aby ste sa odmerali a porovnali rozmery s údajmi v tabuľkách. Merajte sa v spodnej bielizni napnutým metrom.

1 Výška postavy
2 Obvod hrudníka - vodorovne v najširšom mieste hrudníka
3 Obvod pása - vodorovne v najužšom mieste pása; u pánov v mieste, kde nosíte opasok
4 Obvod bokov - vodorovne v najširšom mieste bokov

Pri výbere správnej veľkosti zoberte vždy do úvahy aj použitý úplet podľa popisu pri výrobkoch.

Pyžamá, nočné košele, ale aj tričká z jednolícnych úpletov majú voľnejšie strihové riešenie, vzhľadom k vyššej pevnosti použitých úpletov.

Modely z jemnorebrových a rebrových úpletov majú zväčša štandardný či užší/slim strih vzhľadom k tomu, že úplety sú pružné a poddajné na telo.

Odporúčame vybrať si svoju štandardnú veľkosť.

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien. V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Špecifikácia produktu
Farba
biela
Veľkosť
S
Zloženie materiálu
100% bavlna
Počet dielov
1
Max. teplota prania
40
Strih
priliehavý
Štýl
klasický
Krajina pôvodu
Slovenská republika