PAMALIA s drobnou potlačou

PAMALIA s drobnou potlačou

Obj. č. 10660102

Dámska nočná košeľa

PAMALIA s drobnou potlačou

Zloženie: 100% bavlna
Produktové značenie: PAMALIA/1 z
Kód produktu: 10660102
s DPH
26,40 €

Dámska nočná košeľa PAMALIA ponúka kombináciu pohodlia a klasiky, ktorú ocenia všetky dámy hľadajúce pohodlný spánok a funkčnosť.

Nočná košeľa je ušitá z jednolícneho bavlneného úpletu a je zárukou jemnosti a príjemného dotyku na pokožku, zatiaľ čo použitá potlač jej dáva nádych romantiky. Dlhé rukávy sú ideálne pre chladné noci, pričom voľný strih s riasením na prednom diele a rozparkom na jednej strane poskytuje maximálnu slobodu pohybu. Vo výstrihu je paspulka a funkčná léga na päť gombíkov. Jemná úzka čipka, všitá do švu nad riasením, dodáva košeli elegantný dotyk ženskosti.

Nočná košeľa PAMALIA je štýlovým doplnkom oblečenia na noc a aj praktickým riešením pre dojčiace mamičky či tehuľky. Je to kombinácia pohodlia, klasiky a funkčnosti, ktorá robí z tejto košele obľúbený kúsok v šatníku každej ženy.

Farba

Veľkosť

Veľkosť: S
Veľkostná tabuľka

Stav skladu

  • -

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) tkaním alebo spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien.
V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Bavlnu najčastejšie používame v našich výrobkoch v podobe 100% bavlnených úpletov (hlavne na nočnú a spodnú bielizeň), ale aj v úpletoch bavlna/modál/elastan, bavlna/elastan, bavlna/viskóza/elastan, bavlna/polypropylén a bavlna/polypropylén/elastan.

Materiál, ktorý Vám dáva pocit luxusu svojou mäkkosťou, krásnymi a brilantnými farbami a tiež hodvábnym omakom a leskom. To sú hlavné vlastnosti, ktorými sa vyznačujú naše výrobky zo zmesových úpletov bavlna/modál alebo bavlna/modál/elastan.

Modál sa vyrába z bukového alebo smrekového dreva, je síce vyrábaný chemicky, ale jeho základom je prírodný materiál. Úplety z modálu alebo s jeho podielom držia tvar a rozmery aj po viacerých praniach a preto sú veľmi vhodné na spodnú a nočnú bielizeň a aj tričká či šaty a tuniky. A ak je súčasťou použitého úpletu aj elastan, výrobky sú ešte pružnejšie a pohodlnejšie pri nosení, aj ak majú priliehavý strih.

Tabuľky veľkostí

Pre výber správnej veľkosti je dôležité, aby ste sa odmerali a porovnali rozmery s údajmi v tabuľkách. Merajte sa v spodnej bielizni napnutým metrom.

1 Výška postavy
2 Obvod hrudníka - vodorovne v najširšom mieste hrudníka
3 Obvod pása - vodorovne v najužšom mieste pása; u pánov v mieste, kde nosíte opasok
4 Obvod bokov - vodorovne v najširšom mieste bokov

Pri výbere správnej veľkosti zoberte vždy do úvahy aj použitý úplet podľa popisu pri výrobkoch.

Pyžamá, nočné košele, ale aj tričká z jednolícnych úpletov majú voľnejšie strihové riešenie, vzhľadom k vyššej pevnosti použitých úpletov.

Modely z jemnorebrových a rebrových úpletov majú zväčša štandardný či užší/slim strih vzhľadom k tomu, že úplety sú pružné a poddajné na telo.

Odporúčame vybrať si svoju štandardnú veľkosť.

Špecifikácia produktu
Farba
svetlomodrá
Veľkosť
S
Zloženie materiálu
100% bavlna
Počet dielov
1
Max. teplota prania
40
Strih
voľný
Štýl
pohodlný
Krajina pôvodu
Slovenská republika