TIKA potlač káro

TIKA potlač káro

Obj. č. 10739235

Dámske pyžamo

TIKA potlač káro

Zloženie: 100% bavlna
Produktové značenie: TIKA/U z
Kód produktu: 10739235
s DPH
29,50 €

Pre odvážne dámy, ktoré zároveň milujú štýlovosť, sme ušili pyžamo TIKA v priliehavom strihu s krátkymi nohavicami.

Horná časť pyžama je z jednofarebného jemnorebrového úpletu, zatiaľ čo nohavice sú z jednolícneho materiálu s károvanou potlačou, čo dodáva celému kúsku energický vzhľad. Vo výstrihu a na ukončení rukávov sú úzke lemy. Nohavice majú praktické šikmé vrecká, v páse je guma všitá v leme, ktorá zabezpečuje pohodlné a presné priliehanie. Toto pyžamo sme vytvorili v žltých odtieňoch, čo evokuje slnečné letné dni a pridáva do vašej spálne radostnú atmosféru.

Pyžamo TIKA je skvelou voľbou pre dámy, ktoré hľadajú kombináciu pohodlia, štýlu a originality vo svojom oblečení na noc či na relax.

Farba

Veľkosť

Veľkosť: XXL
Veľkostná tabuľka

Stav skladu

  • -

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien. V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Tabuľky veľkostí

Pre výber správnej veľkosti je dôležité, aby ste sa odmerali a porovnali rozmery s údajmi v tabuľkách. Merajte sa v spodnej bielizni napnutým metrom.

1 Výška postavy
2 Obvod hrudníka - vodorovne v najširšom mieste hrudníka
3 Obvod pása - vodorovne v najužšom mieste pása; u pánov v mieste, kde nosíte opasok
4 Obvod bokov - vodorovne v najširšom mieste bokov

Pri výbere správnej veľkosti zoberte vždy do úvahy aj použitý úplet podľa popisu pri výrobkoch.

Pyžamá, nočné košele, ale aj tričká z jednolícnych úpletov majú voľnejšie strihové riešenie, vzhľadom k vyššej pevnosti použitých úpletov.

Modely z jemnorebrových a rebrových úpletov majú zväčša štandardný či užší/slim strih vzhľadom k tomu, že úplety sú pružné a poddajné na telo.

Odporúčame vybrať si svoju štandardnú veľkosť.

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Špecifikácia produktu
Farba
žltá
Veľkosť
XXL
Zloženie materiálu
100% bavlna
Počet dielov
2
Max. teplota prania
40
Strih
priliehavý
Štýl
mladistvý
Krajina pôvodu
Slovenská republika