TENRIETO

TENRIETO

Obj. č. 10027608

Pánsky polorolák

TENRIETO

Zloženie: 100% bavlna
Produktové značenie: TENRIETO/U m
Kód produktu: 10027608
s DPH
17,90 €

Pánsky bavlnený polorolák z jemnorebrového úpletu je ideálnym spoločníkom pre chladné dni, kedy hľadáte štýl a zároveň pohodlnú voľbu.

Materiál modelu TENRIETO z čistej bavlny je mäkký a priateľský k pokožke, poskytuje teplo a pohodlie. Polorolák z jemnorebrového úpletu poskytuje výborný komfort počas celého dňa aj napriek priliehavému strihu. Stojačik vo výstrihu má výšku cca 4 cm. Výborne sa hodí k džínsom, ale bude aj skvelým doplnkom k saku.

Polorolák TENRIETO ponúka kombináciu pohodlia a všestrannosti, čo ho robí výbornou voľbou pre pánov v rôznych situáciách a poskytuje možnosť vrstvenia oblečenia podľa potreby.

Stav skladu

  • -

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien. V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Tabuľky veľkostí

Pre výber správnej veľkosti je dôležité, aby ste sa odmerali a porovnali rozmery s údajmi v tabuľkách. Merajte sa v spodnej bielizni napnutým metrom.

1 Výška postavy
2 Obvod hrudníka - vodorovne v najširšom mieste hrudníka
3 Obvod pása - vodorovne v najužšom mieste pása; u pánov v mieste, kde nosíte opasok
4 Obvod bokov - vodorovne v najširšom mieste bokov

Pri výbere správnej veľkosti zoberte vždy do úvahy aj použitý úplet podľa popisu pri výrobkoch.

Pyžamá, nočné košele, ale aj tričká z jednolícnych úpletov majú voľnejšie strihové riešenie, vzhľadom k vyššej pevnosti použitých úpletov.

Modely z jemnorebrových a rebrových úpletov majú zväčša štandardný či užší/slim strih vzhľadom k tomu, že úplety sú pružné a poddajné na telo.

Odporúčame vybrať si svoju štandardnú veľkosť.

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Špecifikácia produktu
Farba
čierna
Veľkosť
XL
Zloženie materiálu
100% bavlna
Počet dielov
1
Max. teplota prania
40
Strih
priliehavý
Štýl
klasický
Krajina pôvodu
Slovenská republika