ZOFON

ZOFON

Obj. č. 10739570

Pánske pyžamo

ZOFON

Zloženie: 100% bavlna
Produktové značenie: ZOFON m
Kód produktu: 10739570
s DPH
35,60 €

Pánske dlhé klasické pyžamo ZOFON z bavlneného jednolícneho úpletu prináša spojenie pohodlia a tradičného štýlu.

Jeho horný diel oživuje potlač s jemnými prúžkami v svetlomodrej farbe. Nohavice sú jednofarebné, čo vytvára pekný súzvuk so vzorovaným horným dielom. Nohavice a rukávy sú ukončené lemami, čo pridáva pyžamu na dokonalosti a elegancii. Guma v páse je navyše vymeniteľná, čo znamená, že si môžete nastaviť presnú úroveň pohodlia podľa vašich preferencií.

Toto pyžamo je nielen praktické pre noc, ale aj elegantné pre oddych počas dlhých večerov. Jeho jednoduchý, no štýlový dizajn ho robí ideálnou voľbou pre mužov, ktorí oceňujú kvalitu a tradičný štýl vo svojom oblečení na noc.

Farba

Veľkosť

Veľkosť: M
Veľkostná tabuľka

Stav skladu

  • -

Tabuľky veľkostí

Pre výber správnej veľkosti je dôležité, aby ste sa odmerali a porovnali rozmery s údajmi v tabuľkách. Merajte sa v spodnej bielizni napnutým metrom.

1 Výška postavy
2 Obvod hrudníka - vodorovne v najširšom mieste hrudníka
3 Obvod pása - vodorovne v najužšom mieste pása; u pánov v mieste, kde nosíte opasok
4 Obvod bokov - vodorovne v najširšom mieste bokov

Pri výbere správnej veľkosti zoberte vždy do úvahy aj použitý úplet podľa popisu pri výrobkoch.

Pyžamá, nočné košele, ale aj tričká z jednolícnych úpletov majú voľnejšie strihové riešenie, vzhľadom k vyššej pevnosti použitých úpletov.

Modely z jemnorebrových a rebrových úpletov majú zväčša štandardný či užší/slim strih vzhľadom k tomu, že úplety sú pružné a poddajné na telo.

Odporúčame vybrať si svoju štandardnú veľkosť.

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien. V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Špecifikácia produktu
Farba
šedá
Veľkosť
M
Zloženie materiálu
100% bavlna
Počet dielov
2
Max. teplota prania
40
Strih
pohodlný
Štýl
klasický
Krajina pôvodu
Slovenská republika