KAMELKA s károm

KAMELKA s károm

Obj. č. 10721933

Dievčenské pyžamo

KAMELKA s károm

Zloženie: 100% bavlna
Produktové značenie: KAMELKA SSV
Kód produktu: 10721933
s DPH
29,70 €

Každé dievčatko sa rado hráva na dospelú, oblieka si maminkine veci či obúva jej topánky. Preto sme pre väčšie slečny vyvzorovali a ušili pyžamo KAMELKA. A hlavne toto pyžamo poskytuje vašim dievčatkám komfort pre sladký spánok.

Dievčenské pyžamo KAMELKA s károm je z jednolícneho bavlneného úpletu v kombinácii pastelovej farby na hornom diele a potlačených nohavíc s hravým károvaným motívom. Pyžamo pre väčšie slečny má vo véčkovom výstrihu paspulku z potlače a rovné rukávy. Nohavice sú ukončené lemami, guma v páse nie je vymeniteľná.

Potešte vaše hviezdy týmto dospeláckym pyžamom a doprajte im zároveň im doprajte spánok v príjemnej bavlnke.

 

Stav skladu

  • -

Tabuľky veľkostí

Pre výber správnej veľkosti je dôležité, aby ste sa odmerali a porovnali rozmery s údajmi v tabuľkách. Merajte sa v spodnej bielizni napnutým metrom.

1 Výška postavy
2 Obvod hrudníka - vodorovne v najširšom mieste hrudníka
3 Obvod pása - vodorovne v najužšom mieste pása; u pánov v mieste, kde nosíte opasok
4 Obvod bokov - vodorovne v najširšom mieste bokov

Pri výbere správnej veľkosti zoberte vždy do úvahy aj použitý úplet podľa popisu pri výrobkoch.

Pyžamá, nočné košele, ale aj tričká z jednolícnych úpletov majú voľnejšie strihové riešenie, vzhľadom k vyššej pevnosti použitých úpletov.

Modely z jemnorebrových a rebrových úpletov majú zväčša štandardný či užší/slim strih vzhľadom k tomu, že úplety sú pružné a poddajné na telo.

Odporúčame vybrať si svoju štandardnú veľkosť.

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien. V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Špecifikácia produktu
Farba
lila matná
Veľkosť
158
Zloženie materiálu
100% bavlna
Počet dielov
2
Max. teplota prania
40
Strih
klasický
Štýl
romantický
Krajina pôvodu
Slovenská republika