EMILIANA so srdiečkami

EMILIANA so srdiečkami

Obj. č. 10740125

Dámska nočná košeľa

EMILIANA so srdiečkami

Zloženie: 50% bavlna, 50% modal
Produktové značenie: EMILIANA/K/O z
Kód produktu: 10740125
s DPH
19,40 €

Nočná košeľa EMILIANA s krátkymi rukávmi v jednoduchom štýle zahalí dámy do nádychu romantiky.

Vyrobená je z jemného jednolícneho úpletu zo zmesi bavlny a modálu, čo dodáva pocit neskutočného pohodlia. Košeľa je strihaná do A, keď k dolnému okraju sa mierne rozširuje a tak umožňuje voľný pohyb a dodáva jej elegantný šarm. Červené srdiečka na prednom diele poskytujú nezameniteľný dotyk romantiky. Okrem toho je skvelou voľbou aj ako pohodlné domáce oblečenie, pretože sa ľahko kombinuje s elastickými nohavicami či legínami. Nočná košeľa má skrátený strih, pri veľkosti je celková dĺžka S-M a L-XL 79 cm a XXL 81 cm.

Dámska nočná košeľa EMILIANA môže byť aj viac, ako len košeľa, môže byť aj prejavom lásky. Je to ideálny darček pre pánov, ktorí chcú svojim drahým polovičkám vyjadriť svoje city.

Farba

Veľkosť

Veľkosť: L-XL
Veľkostná tabuľka

Stav skladu

  • -

Tabuľky veľkostí

Pre výber správnej veľkosti je dôležité, aby ste sa odmerali a porovnali rozmery s údajmi v tabuľkách. Merajte sa v spodnej bielizni napnutým metrom.

1 Výška postavy
2 Obvod hrudníka - vodorovne v najširšom mieste hrudníka
3 Obvod pása - vodorovne v najužšom mieste pása; u pánov v mieste, kde nosíte opasok
4 Obvod bokov - vodorovne v najširšom mieste bokov

Pri výbere správnej veľkosti zoberte vždy do úvahy aj použitý úplet podľa popisu pri výrobkoch.

Pyžamá, nočné košele, ale aj tričká z jednolícnych úpletov majú voľnejšie strihové riešenie, vzhľadom k vyššej pevnosti použitých úpletov.

Modely z jemnorebrových a rebrových úpletov majú zväčša štandardný či užší/slim strih vzhľadom k tomu, že úplety sú pružné a poddajné na telo.

Odporúčame vybrať si svoju štandardnú veľkosť.

Je to prírodný materiál, ktorý sa získava z toboliek kríka bavlníku (vysoký býva asi 80 cm) tkaním alebo spriadaním do vlákien a priadzí, z ktorých sa potom tkajú látky alebo pletú úplety. Bavlna je najdôležitejšou zo všetkých plodín pestovaných na výrobu textilných vlákien.
V tropických oblastiach bola bavlna používaná na výrobu ľahkých textílií celé tisícročia. Uvádza sa, že starí Egypťania používali bavlnené tkaniny už pred 12 000 rokmi.

Najstarší písomný záznam o bavlne pochádza z Indie (1500 pred Kr.) a neskôr aj Herodotos  popísal bavlnu slovami: „...a rastú tam stromy, ktorých plodom je vlna, ktorá prekonáva svojou nádherou a kvalitou ovčiu vlnu. Indovia si robia svoje šaty z tejto stromovej vlny...“.

Bavlna má dobrú pevnosť a preto sa používa hlavne na výrobky, ktoré sú namáhané a musia sa často prať. A to úplety zo 100% bavlny priam predurčuje na výrobu nočnej a spodnej bielizne. Výrobky z bavlny majú príjemný omak, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné. Zároveň sa výrobky z bavlny vyznačujú mäkkosťou a jemnosťou a pre svoje vlastnosti sú ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou a aj pre alergikov.

V našich výrobkoch používame aj bavlnené úplety s podielom elastanu a takéto výrobky si dlhšie zachovajú svoj tvar a sú príjemné a hlavne pohodlné pri nosení.

Bavlnu najčastejšie používame v našich výrobkoch v podobe 100% bavlnených úpletov (hlavne na nočnú a spodnú bielizeň), ale aj v úpletoch bavlna/modál/elastan, bavlna/elastan, bavlna/viskóza/elastan, bavlna/polypropylén a bavlna/polypropylén/elastan.

Materiál, ktorý Vám dáva pocit luxusu svojou mäkkosťou, krásnymi a brilantnými farbami a tiež hodvábnym omakom a leskom. To sú hlavné vlastnosti, ktorými sa vyznačujú naše výrobky zo zmesových úpletov bavlna/modál alebo bavlna/modál/elastan.

Modál sa vyrába z bukového alebo smrekového dreva, je síce vyrábaný chemicky, ale jeho základom je prírodný materiál. Úplety z modálu alebo s jeho podielom držia tvar a rozmery aj po viacerých praniach a preto sú veľmi vhodné na spodnú a nočnú bielizeň a aj tričká či šaty a tuniky. A ak je súčasťou použitého úpletu aj elastan, výrobky sú ešte pružnejšie a pohodlnejšie pri nosení, aj ak majú priliehavý strih.

Ošetrovanie výrobkov

Pre správne ošetrovanie a pranie našich výrobkov venujte pozornosť nasledujúcej tabuľke:

Špecifikácia produktu
Farba
čierna
Veľkosť
L-XL
Zloženie materiálu
50% bavlna, 50% modal
Počet dielov
1
Max. teplota prania
40
Strih
voľný
Štýl
pohodlný
Krajina pôvodu
Slovenská republika